Dětská hřiště

Ať už jste mateřská škola, škola, veřejná organizace či soukromá osoba, máme pro Vás v oblasti dětských hřišť a dětských průlezek řešení.

certifikovaná dětská hřiště

Certifikováno dle EN 1176, z níže uvedených odkazů si můžete stáhnout  katalogové listy s nabídkou všech dětských prvků, které vyrábíme, včetně jednotlivých cen. Samozřejmostí je i zhotovení návrhu možného uspořádání vybraných dětských průlezek, jeho zákres do zvolené lokality a také příprava a dodávka dopadových bezpečnostních ploch, ať už z písku, kačírku či pryžové dlažby.

Soubory ke stažení

dětská hřiště soukromá

Jsou to neveřejná hřiště a průlezky, které nevyžadují certifikát, přesto samozřejmě splňují veškeré bezpečnostní předpisy. Můžeme si ale dovolit jejich tvarovou úpravu či odlišnou vybavenost od certifikovaných prvků - zákazníkovi přímo na míru. Opět platí, že naše nabídka bude obsahovat nákresy jednotlivých dětských průlezek, doplňků či celých hřišť a situační zákres. Vyhovíme požadavkům pro malé děti od pískovišť, přes průlezky či houpačky, až po rozsáhlejší hřiště pro starší děti a dospělé, formou například odrazových stěn s brankou, či hřišť s umělým trávníkem.

galerie hřišť dle en 1176

obrázek Loď

galerie soukromých hřišť

obrázek