Stavby ze dřeva

 

naše firma navrhuje, vyrábí a montuje

veškeré dřevěné doplňky zahrad

Jedná se o realizace klasických doplňků od plotů, treláží, dřevěných teras přes samostatné drobné stavby, jako jsou pergoly, altány, přístřešky, až po chaty, sruby či malé dřevěné domky.

Rádi ale tvoříme i jiné atypické stavby pro radost, užitek i komerční využití. Mohou to být dle individuálního zadání zhotovené mosty, prodejní stánky či například autobusové zastávky, vybavení cyklotras, atd..

Umíme také samozřejmě nabídnout mětský, zahradní i lesní mobiliář: lavičky, křesla, lavice, stoly, odpadkové koše nebo informační tabule.

stavební a tesařské práce

Zhotovujeme krovydřevěné konstrukce domů i kompletně zateplené dřevostavby. Spolupracujeme  s firmou EKOPANELY s.r.o.. Tato firma nám dodává ekologické, robustní a pevné slaměné stavební panely, umožňující realizaci samonosných příček, půdních vestaveb i obvodových stěn. Je to ideální řešení pro všechny, co dávají přednost přírodním materiálům! Proti jiným stavebním prvkům - např. sádrokartonům - mají nespornou výhodu především v jejich tepelné akumulaci.  Tyto panely zajišťují výborné tepelné izolační vlastnosti v kombinaci s příznivou cenou.

Na své si přijdou především zákazníci, kterým nevyhovují sériové výrobky či vybavení ze supermarketů a vyžadují individuální přístup k řešení venkovních úprav, doplňků zahrad a bydlení.


stavby ze dřeva

obrázek venkovní pergola a lavice se stolem

galerie našich návrhů

obrázek