soukromé zahrady

Jak probíhá spolupráce s námi?

Na první schůzce, která je zdarma, navštívíme danou lokalitu s investorem, vyslechneme si veškeré požadavky, které by měl prostor splňovat. Na základě úvodní schůzky Vám zhotovíme cenovou nabídku studie zahrady.

Po odsouhlasení nabídky následuje zpracování studie, zhodnotíme danou lokalitu (nadmořská výška, složení půdy, povětrnostní a klimatické podmínky sousední pozemky, atd.). Pokud nejsou k dané lokalitě mapové podklady, tak si prostor zaměříme, nafotíme a následně začneme pracovat na řešení. Zpravidla vypracováváme více variant řešení. 

Navrhování zahrad vyžaduje individuální přístup, protože každé místo je jiné a tvořeno pro někoho jiného. Naším cílem je vytvořit pro zákazníka prostor, ve kterém mu bude příjemně, bude funkční, bude obsahovat vše, co zákazník k životu na zahradě potřebuje. Zahrady navrhujeme tak, aby byli součástí domu, aby byli krásné celý rok a Vám se v nich pohodově bydlelo. Nabízíme vypracování návrhu i ve 3D.
Jaká je cena za projekt?

Cena je individuální a ovlivňuje ji mnoho faktorů (velikost a členitost pozemku, jeho terénní dispozice nebo zakomponování již stávajících prvků).  Cenu ovlivňuje také to, do jaké fáze si přejete projekt zpracovat a co vše bude zahrnovat z naší nabídky.

1.     Půdorysné prostorové členění (situační plán zpravidla v měřítku 1:200) většinou ve více variantách

2.    Vizualizace prostoru (3D zpracování, nebo zákres do fotky)

3.    Osazovací plán (detailní zpracování záhonů s obrázky rostlin a diagramem kvetení vaší zahrady)

4.    Technické výkresy (detailní zpracování vybraných prvků – jezírka, drobné dřevěné stavby, terénní řezy, atd.)

5.    Návrh závlahy

6.    Vypracování textové dokumentace (průvodní a technická zpráva)

Položkový rozpočet

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace