hřiště

Dětská hřiště jsme realizovali již před dvaceti lety a tak díky našem zkušenostem můžeme zrealizovat hřiště na míru přímo zákazníkovi a danému prostoru. Ať už jste mateřská škola, škola, veřejná organizace či soukromá osoba, máme pro Vás v oblasti dětských hřišť a dětských průlezek řešení.

Pokud se nespokojíte se sériově vyráběným výrobkem z hobby marketu a vyžadujete kvalitní a estetické ztvárnění dřevěných staveb v zahradě, tak se obraťte na nás.

certifikovaná dětská hřiště
Na základě Vašich požadavků a cenových možností Vám zrealizujeme certifikované hřiště dle ČSN EN 1176.

dětská hřiště soukromá
Samozřejmostí je i realizace dětského soukromého hřiště, které bude samozřejmě splňovat bezpečnostní předpisy. Můžeme si ale dovolit jejich tvarovou úpravu či odlišnou vybavenost od certifikovaných prvků - zákazníkovi přímo na míru. Vyhovíme požadavkům pro malé děti od pískovišť, přes průlezky či houpačky, až po rozsáhlejší hřiště pro starší děti a dospělé, formou například odrazových stěn s brankou, či hřišť s umělým trávníkem.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace