vodní prvky

Máme bohatou zkušenost s realizací vodních prvků v zahradě, ať už se to týká jezírek, koupacích jezírek, potůčků nebo jiných drobných vodních prvků .

Chcete si zaplavat jako v bazénu, ale víte, že bazén by narušil přírodní ráz Vaší zahrady? Výborným řešením jsou naše koupací jezírka. Nabízíme unikátní řešení, kdy se bazénová vana zabuduje pod hladinu vody a břehy se zpracují podobně jako u jezírka. Výsledkem je, že koupací prostor nejenom krásně vypadá, ale hlavně si můžete krásně zaplavat jako v bazénu a čištění je také snadné. Můžete použít klidně bazénového robota.

Nemáte v zahradě prostor na velké vodní plochy, ale přesto chcete mít v zahradě vodu? Skvělým řešením jsou naše drobné vodní prvky s tekoucí vodou. Jedná se o zabudovanou nádrž pod zemí s čerpadlem, které tlačí vodu nahoru do malé nádobky s přepadem. Konkrétní řešení horní viditelné části přizpůsobujeme danému prostoru. Díky tomuto nenápadnému, ale velmi efektnímu prvku dostanete do zahrady příjemné šumění vody, můžete se ochladit, když procházíte okolo, voda se nekazí a poskytuje i občerstvení pro ptáčky.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace